NAPSAC National Stadium - Site License                2/12/2019 - 5:50 PM
                2019 National Primary Schools - 2/12/2019                 
               Athletic Championships OBADELE THOMPSON Zone               
                                  U.W.I                                   
 
Event 301  Boys 100 Meter Dash Under 11
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Clarke, Aidan             10 Wills Primary            14.77   10      
  2 Thorne, Davion            10 St. Mark's Primary       14.80    8      
  3 Bowen, Shamari            10 St. James                15.21    3      
  4 Hurdle, Kaden             10 St. Catherine's          15.34    1      
  5 Pinder, Wreniko            9 St. Margaret's           15.56           
  6 Browne-Smith, Jakobi      10 St. Phillip's            15.82           
  7 Gamble, Elijah            10 St. Elizabeth            16.46           
  8 Larrier, Ashaire           9 The Ifill School         16.46           
Section  2                                                                
  1 Brewster, Jahkye          10 St. Margaret's           15.00    5      
  2 Walrond, Joshua            9 Elliott Bel              15.23    2      
  3 Greenidge, Tajeri         10 Erdiston                 15.80           
  4 Gibson-D'ermo, Leandro     9 St.Luke Academy          16.16           
  5 Moore, Kamarie             9 St. Bernard's            16.26           
  6 Bradshaw, Darico           9 St. Elizabeth            16.34           
  7 Graham, Anderson          10 Half Moon Fort           16.40           
Section  3                                                                
  1 Austin, Zaire             10 Half Moon Fort           14.91    6      
  2 Barker, Trey               9 Trinity Academy          15.99           
  3 Murray, Mario             10 Workman's                16.16           
  4 Waithe, Redoneko          10 St. Mark's Primary       16.36           
  5 Eastmond, Renako           9 St. Catherine's          16.40           
  6 Hurdle, Tyrese            10 The Ifill School         17.10           
Section  4                                                                
  1 Cadogan, Thierry          10 St. Ambrose Primary      15.38           
  2 Blackman, Jordan           9 St.Luke Academy          15.43           
  3 Clarke, Nathan            10 Lite                     15.65           
  4 Henry, Ajani              10 St. Bernard's            15.90           
  5 Reid, Makai               10 Erdiston                 16.21           
  6 Culzac, Kemani            10 Workman's                17.47           
  7 Watts, Bernard             9 Eagles Acad              18.34           
Section  5                                                                
  1 Rowe, Latori              10 St. James                15.00    4      
  2 Franklyn, Ajani            9 Trinity Academy          15.64           
  3 Wickham, Daniel           10 Wills Primary            15.80           
  4 Griffith, Ajani           10 Elliott Bel              15.83           
  5 Jones, Rokeem             10 St. Phillip's            16.90           
  6 Clarke, Ethan             10 Lite                     16.99           
  7 Andrews, Zephan            9 Eagles Acad              19.14           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Clarke, Aidan             10 Wills Primary            14.77   1  10   
  2 Thorne, Davion            10 St. Mark's Primary       14.80   1   8   
  3 Austin, Zaire             10 Half Moon Fort           14.91   3   6   
  4 Brewster, Jahkye          10 St. Margaret's           15.00   2   5   
  5 Rowe, Latori              10 St. James                15.00   5   4   
  6 Bowen, Shamari            10 St. James                15.21   1   3   
  7 Walrond, Joshua            9 Elliott Bel              15.23   2   2   
  8 Hurdle, Kaden             10 St. Catherine's          15.34   1   1   
  9 Cadogan, Thierry          10 St. Ambrose Primary      15.38   4       
 10 Blackman, Jordan           9 St.Luke Academy          15.43   4       
 11 Pinder, Wreniko            9 St. Margaret's           15.56   1       
 12 Franklyn, Ajani            9 Trinity Academy          15.64   5       
 13 Clarke, Nathan            10 Lite                     15.65   4       
 14 Greenidge, Tajeri         10 Erdiston                 15.80   2       
 15 Wickham, Daniel           10 Wills Primary            15.80   5       
 16 Browne-Smith, Jakobi      10 St. Phillip's            15.82   1       
 17 Griffith, Ajani           10 Elliott Bel              15.83   5       
 18 Henry, Ajani              10 St. Bernard's            15.90   4       
 19 Barker, Trey               9 Trinity Academy          15.99   3       
 20 Gibson-D'ermo, Leandro     9 St.Luke Academy          16.16   2       
 21 Murray, Mario             10 Workman's                16.16   3       
 22 Reid, Makai               10 Erdiston                 16.21   4       
 23 Moore, Kamarie             9 St. Bernard's            16.26   2       
 24 Bradshaw, Darico           9 St. Elizabeth            16.34   2       
 25 Waithe, Redoneko          10 St. Mark's Primary       16.36   3       
 26 Graham, Anderson          10 Half Moon Fort           16.40   2       
 27 Eastmond, Renako           9 St. Catherine's          16.40   3       
 28 Gamble, Elijah            10 St. Elizabeth            16.46   1       
 29 Larrier, Ashaire           9 The Ifill School         16.46   1       
 30 Jones, Rokeem             10 St. Phillip's            16.90   5       
 31 Clarke, Ethan             10 Lite                     16.99   5       
 32 Hurdle, Tyrese            10 The Ifill School         17.10   3       
 33 Culzac, Kemani            10 Workman's                17.47   4       
 34 Watts, Bernard             9 Eagles Acad              18.34   4       
 35 Andrews, Zephan            9 Eagles Acad              19.14   5