NAPSAC National Stadium - Site License                 25/02/2016 - 10:03 PM
          The Pine Hill 2016 National Primary Schools - 18/02/2016           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                                    U.W.I                                    
 
Event 404  Girls 400 Meter Dash Under 13
==========================================================================   
       ANTON: N 1:08.34  04/03/2009  Kayla Worrell, St. Andrew's Primary     
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Soudatt-Sealey, Amber        All Saint's Primary    1:12.81   3  10      
  2 Griffith, Alexsis            All Saint's Primary    1:14.17   4   8      
  3 Coggin, Shaniah              Hillaby                1:14.82   3   6      
  4 Bishop, Justina              Blackman  Gollop       1:15.45   2   5      
  5 Cummins, Rayna               Gordon Greenidge       1:15.69   1   4      
  6 Spellen, Tia                 Belmont                1:15.77   3   3      
  7 Husbands, Devisha            St. Jude's             1:16.24   2   2      
  8 Sam, Otisha                  Gordon Walters         1:16.58   3   1      
  9 Springer, Rheana             A. DaCosta             1:16.65   3          
 10 Blackman, Sherene            Eagle Hall Primary     1:16.79   4          
 11 Petite, Ashania              St. Martin's M.        1:17.39   2          
 12 Clarke, Gabrielle            Hillaby                1:19.25   1          
 13 Smith, Aunisha               Cuthbert Moore         1:20.16   4          
 14 Grant, Diandra               Cuthbert Moore         1:20.91   3          
 15 Quan Kep, Arianna            People's               1:21.02   4          
 16 Brathaite, Jania             Mount Tabor Primary    1:21.84   1          
 17 Best, Kionna                 St. Bartholomew        1:21.97   2          
 18 Yearwood, Mc Kenzie          St. Matthew's          1:22.06   1          
 19 John, Renee                  Belmont                1:22.54   4          
 20 Henry, Shalon                St. Lucy's Primary     1:23.10   2          
 21 Babb, Shamel                 Blackman  Gollop       1:23.19   4          
 22 Beckles, Zena                St. Lucy's Primary     1:23.86   1          
 23 Corbin, Takera               Gordon Greenidge       1:23.92   3          
 24 Alleyne, Allisa              Gordon Walters         1:24.59   1          
 25 Callender, Ashley            People's               1:25.94   2          
 26 Catlyn, Kerisha              St. Bartholomew        1:26.10   1          
 27 Richardson, Shakela          St. Martin's M.        1:29.26   1          
 28 Denny, Chassidy              A. DaCosta             1:30.29   4          
 29 Clarke, Shacolda             St. Jude's             1:32.83   4          
 30 King, Karah                  St. Matthew's          1:39.95   2          
=============================================================================
                    Women - Under 13 - Team Rankings - 6 Events Scored       
=============================================================================
    1) All Saint's Primary         83        2) Gordon Walters Primary     35
    3) Gordon Greenidge Primary    25        4) St. Lucy's Primary         22
    5) A. DaCosta Edwards Primary  19        5) Mount Tabor Primary        19
    7) Hillaby Turners Hall Prima  18        8) Blackman and Gollop Prima  12
    9) St. Jude's Primary School   11        9) St.Bartholomew Primary Sc  11
   11) St. Matthew's Primary        6       11) Cuthbert Moore Primary Sc   6
   13) Belmont Primary School       3       14) St. Martin's Mangrove Pri   2
   15) Eagle Hall Primary           1