NAPSAC National Stadium - Site License                 25/02/2016 - 10:03 PM
          The Pine Hill 2016 National Primary Schools - 18/02/2016           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                                    U.W.I                                    
 
Event 400  Girls 100 Meter Dash Under 13
==========================================================================   
       ANTON: N 13.07  04/03/2009  Tristan Evelyn, Mount Tabor Primary       
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Maynard, Shaquanna           All Saint's Primary      14.70   1  10      
  2 Raymond, Myasha              Gordon Walters           15.28   4   8      
  3 Husbands, Devisha            St. Jude's               15.34   2   6      
  4 Phillips-Hippolyte, Alex     All Saint's Primary      15.35   3   5      
  5 Hippolyte, Shania            St. Lucy's Primary       15.61   2   4      
  6 Scott, Jessica               St. Lucy's Primary       15.64   1   3      
  7 Best, Kionna                 St. Bartholomew          15.66   2   2      
  8 Harewood, Akera              Gordon Greenidge         15.74   1   1      
  9 Nurse, Taylor                Blackman  Gollop         15.75   2          
 10 Callender, Deneisha          Hillaby                  15.88   3          
 11 Richardson, Shakela          St. Martin's M.          15.92   1          
 12 Toppin, Destinee             Gordon Walters           15.96   2          
 13 Hurdle, Torian               Mount Tabor Primary      16.05   3          
 14 Clarke, Gabrielle            Hillaby                  16.09   4          
 15 Jackman, Shereya             Gordon Greenidge         16.14   2          
 16 Watts, Kezia                 A. DaCosta               16.17   3          
 17 Reeves, Adrisha              Eagle Hall Primary       16.20   4          
 18 Grant, Diandra               Cuthbert Moore           16.30   4          
 19 Clarke, Ranisha              A. DaCosta               16.40   4          
 20 Waithe, Amalika              St. Martin's M.          16.41   2          
 21 Lowe, Regina                 People's                 16.72   1          
 22 Roberts, Shakesia            St. Bartholomew          16.77   3          
 23 Williams, Janniqua           Eagle Hall Primary       16.85   3          
 23 Osbourne-Parris, Asheyla     St. Matthew's            16.85   2          
 25 Forde, Aliya                 Belmont                  16.86   1          
 26 ST Hill, Tl's Jana           St. Matthew's            16.97   3          
 27 Sargeant, Rashonna           Belmont                  16.98   4          
 28 Clarke, Shacolda             St. Jude's               17.09   1          
 29 Pinder, Ciara                Mount Tabor Primary      17.20   4          
 30 Smith, Aunisha               Cuthbert Moore           17.90   3          
=============================================================================
                    Women - Under 13 - Team Rankings - 6 Events Scored       
=============================================================================
    1) All Saint's Primary         83        2) Gordon Walters Primary     35
    3) Gordon Greenidge Primary    25        4) St. Lucy's Primary         22
    5) A. DaCosta Edwards Primary  19        5) Mount Tabor Primary        19
    7) Hillaby Turners Hall Prima  18        8) Blackman and Gollop Prima  12
    9) St. Jude's Primary School   11        9) St.Bartholomew Primary Sc  11
   11) St. Matthew's Primary        6       11) Cuthbert Moore Primary Sc   6
   13) Belmont Primary School       3       14) St. Martin's Mangrove Pri   2
   15) Eagle Hall Primary           1