NAPSAC National Stadium - Site License                 25/02/2016 - 10:03 PM
          The Pine Hill 2016 National Primary Schools - 18/02/2016           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                                    U.W.I                                    
 
Event 308  Girls Cricket Ball Throw Under 11
=======================================================================      
       ANTON: N 36.61m  04/03/2010  Shauntae Hinds, Gordon Greenidge         
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Finals                                                                       
  1 Mascoll, Zaniah              Cuthbert Moore          36.62mN  10         
  2 Thomas, Keidasha             Gordon Greenidge        35.12m    8         
  3 Boyce, Jakeba                All Saint's Primary     31.25m    6         
  4 Graham, Jenica               St. Jude's              29.58m    5         
  5 Best, Alyssa                 Belmont                 28.05m    4         
  6 Trudge, Alana                Hillaby                 27.06m    3         
  7 Barrow, Jakela               St. Martin's M.         25.05m    2         
  8 Weekes, Qodesh               Blackman  Gollop        24.50m    1         
  9 Boyce, Sienna                All Saint's Primary     24.26m              
 10 Hall, Sariah                 Hillaby                 24.06m              
 11 Jordan, Jahzara              A. DaCosta              22.20m              
 12 Yearwood, Akilah             St. Lucy's Primary      21.12m              
 13 Knight, Tanisha              St. Martin's M.         20.38m              
 14 Young, Suriyah               Mount Tabor Primary     20.36m              
 15 Charles, Niasia              St. Matthew's           20.01m              
 16 Nelson, Dandria              St. Matthew's           19.00m              
 17 Griffith, Shania             St. Lucy's Primary      18.67m              
 18 Piggott, Shakeena            A. DaCosta              18.20m              
 19 Best, Imogen                 Eagle Hall Primary      18.00m              
 20 Glasgow, Jayda               Gordon Walters          16.81m              
 21 Shallow, Tiahra              Mount Tabor Primary     16.43m              
 22 Cox, Nyah                    St. Bartholomew         15.92m              
 23 Sam, Alliyah                 Belmont                 14.77m              
 24 Forde, Janae                 St. Jude's              13.27m              
=============================================================================
                    Women - Under 11 - Team Rankings - 6 Events Scored       
=============================================================================
    1) All Saint's Primary         69        2) Cuthbert Moore Primary Sc  54
    3) Hillaby Turners Hall Prima  39        4) St. Jude's Primary School  33
    5) Mount Tabor Primary         17        5) St. Lucy's Primary         17
    7) A. DaCosta Edwards Primary  13        8) Gordon Greenidge Primary    8
    8) Eagle Hall Primary           8       10) St. Martin's Mangrove Pri   7
   11) Belmont Primary School       4       12) St. Matthew's Primary       3
   13) Blackman and Gollop Primar   1