NAPSAC National Stadium - Site License                 25/02/2016 - 10:03 PM
          The Pine Hill 2016 National Primary Schools - 18/02/2016           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                                    U.W.I                                    
 
Event 307  Boys Long Jump Under 11
=======================================================================      
       ANTON: N 4.09m  27/02/2014  Tyrique Bailey-Edwards, Cuth Moore        
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Finals                                                                       
  1 Husbands, Joshua             All Saint's Primary      4.00m   10         
  2 Nurse, Kriston               Hillaby                  3.96m    8         
  3 Holder, Tyrel                St. Lucy's Primary       3.86m    6         
  4 Quintyne, Jeremiah           Cuthbert Moore           3.74m    5         
  5 Marshall, Jacobi             Belmont                 J3.74m    4         
  6 Bishop, Tyjah                All Saint's Primary      3.67m    3         
  7 Harewood, Shamari            St. Jude's               3.65m    2         
  8 Watson, Nathaniel            St. Matthew's            3.62m    1         
  9 Trotman, Ashan               St. Matthew's            3.60m              
 10 Nightengale, Tristan         People's                 3.57m              
 11 Lashley, Zicori              Cuthbert Moore           3.55m              
 12 Smith, Kemar                 Gordon Greenidge         3.45m              
 13 Forde, Javonte               St. Martin's M.          3.44m              
 14 Morris, William              Gordon Walters           3.43m              
 15 Hayde, Rashawn               Mount Tabor Primary      3.42m              
 16 Blackman, Koen               People's                 3.34m              
 17 Mayers, Joshua               Hillaby                  3.33m              
 18 Maynard, Kymali              Mount Tabor Primary      3.32m              
 19 Vaughan, Keshawn             A. DaCosta               3.21m              
 20 Als, Christian               Blackman  Gollop         3.17m              
 21 Carrington, Jalani           Gordon Greenidge         3.15m              
 22 Griffith, Jamari             Belmont                  3.09m              
 23 Richards, Anthony            Eagle Hall Primary       3.04m              
 24 Knight, Tristan              Blackman  Gollop         3.02m              
 25 Gill, Ty'                    Eagle Hall Primary       3.00m              
 26 Byer-Maloney, Brandon        Gordon Walters           2.86m              
 27 Forde, Damarco               St. Bartholomew         J2.86m              
 28 Holder, Tyrease              St. Jude's               2.62m              
 29 Barrow, Tashawn              St. Martin's M.          2.43m              
 -- Headley, Meshac              St. Lucy's Primary        FOUL              
 -- Beckles, O'Neil              A. DaCosta                FOUL              
=============================================================================
                    Men - Under 11 - Team Rankings - 6 Events Scored         
=============================================================================
    1) All Saint's Primary         58        2) St. Jude's Primary School  47
    3) Hillaby Turners Hall Prima  36        4) Belmont Primary School     27
    5) Blackman and Gollop Primar  22        6) St. Matthew's Primary      18
    7) St.Bartholomew Primary Sch  16        8) St. Lucy's Primary         12
    9) Gordon Greenidge Primary    10       10) A. DaCosta Edwards Primar   8
   11) People's Cathedral School    6       12) Eagle Hall Primary          5
   12) Cuthbert Moore Primary Sch   5       14) Mount Tabor Primary         3