NAPSAC National Stadium - Site License                 25/02/2016 - 10:03 PM
          The Pine Hill 2016 National Primary Schools - 18/02/2016           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                                    U.W.I                                    
 
Event 304  Girls 400 Meter Dash Under 11
==========================================================================   
       ANTON: N 1:14.05  03/03/2011  Erica Beckles, Hillaby/Turner's Hall    
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Griffith, Tyreisha           Hillaby                1:14.98   2  10      
  2 O'Neale, Kristen             All Saint's Primary    1:15.15   3   8      
  3 Balantyne, Chrissaria        Cuthbert Moore         1:16.22   4   6      
  4 Herbert, Kayshonna           St. Lucy's Primary     1:17.28   1   5      
  5 Jordan, Jahzara              A. DaCosta             1:17.65   4   4      
  6 Lopez, Shanae                All Saint's Primary    1:18.20   1   3      
  7 Smith-White, Keanna          Cuthbert Moore         1:18.31   2   2      
  8 Wilkinson, Aaliyah           St. Matthew's          1:20.47   3   1      
  9 King, Ciara                  A. DaCosta             1:21.25   1          
 10 Watson, Naje'a               Belmont                1:22.02   1          
 11 Hinds, Vinara                St. Martin's M.        1:22.22   3          
 12 Rowe, Shania                 Gordon Walters         1:22.57   2          
 13 Wilkinson, A-Rhyianna        St. Matthew's          1:23.18   4          
 14 Coppin, Celesia              St. Martin's M.        1:23.73   1          
 15 Stuart, Dacia                St. Jude's             1:25.63   3          
 16 Clarke, Beyonce              Belmont                1:26.72   2          
 17 Agard, Tyeisha               Eagle Hall Primary     1:27.06   4          
 18 Thorpe, Chatony              People's               1:27.31   4          
 19 Crichlow, Rennique           St. Lucy's Primary     1:28.78   2          
 20 Alleyne, Janea               St. Jude's             1:29.86   2          
 21 Atwell, Shalicia             Gordon Walters         1:31.31   3          
 22 Lovell, Nakaceya             Blackman  Gollop       1:31.86   4          
 23 Small, Zakelia               Hillaby                1:32.73   4          
 24 Barnett, Jade                St. Bartholomew        1:33.92   2          
 25 Eastmond, Tashawna           Mount Tabor Primary    1:37.24   3          
 26 Seale, Danika                Eagle Hall Primary     1:38.32   2          
 27 Ashby, Jaidah                People's               1:41.49   3          
 28 Turton, Kiya                 St. Bartholomew        1:42.43   4          
 29 Wiltshire, Romanica          Blackman  Gollop       1:48.41   3          
=============================================================================
                    Women - Under 11 - Team Rankings - 6 Events Scored       
=============================================================================
    1) All Saint's Primary         69        2) Cuthbert Moore Primary Sc  54
    3) Hillaby Turners Hall Prima  39        4) St. Jude's Primary School  33
    5) Mount Tabor Primary         17        5) St. Lucy's Primary         17
    7) A. DaCosta Edwards Primary  13        8) Gordon Greenidge Primary    8
    8) Eagle Hall Primary           8       10) St. Martin's Mangrove Pri   7
   11) Belmont Primary School       4       12) St. Matthew's Primary       3
   13) Blackman and Gollop Primar   1