NAPSAC National Stadium - Site License                 25/02/2016 - 10:03 PM
          The Pine Hill 2016 National Primary Schools - 18/02/2016           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                                    U.W.I                                    
 
Event 303  Boys 200 Meter Dash Under 11
==========================================================================   
       ANTON: N 27.49  03/03/2011  Raheem Taitt-Best, St. Martin's Mangrov   
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Holder, Tyrease              St. Jude's               29.82   3  10      
  2 Johnson, Shakeem             Hillaby                  30.59   3   8      
  3 Shepherd, Jamarco            All Saint's Primary      31.10   3   6      
  4 Parris, Dante                St. Matthew's            31.31   4   5      
  5 Als, Christian               Blackman  Gollop         31.45   1   4      
  6 Maynard, Kemani              Hillaby                  31.52   4   3      
  7 Denny, Raheem                All Saint's Primary      31.52   2   2      
  8 Ifill, Davonte               A. DaCosta               31.53   4   1      
  9 Grovensor, Jaleel            Belmont                  31.75   2          
 10 Cadagon, Teon                Belmont                  31.77   4          
 11 Watson, Nathaniel            St. Matthew's            31.86   3          
 12 Best, Trey                   St. Bartholomew          32.49   3          
 13 Odle, Ethan                  Blackman  Gollop         32.71   2          
 14 Lavine, Jayden               Eagle Hall Primary       33.30   4          
 15 Layne, Davonte               Gordon Walters           33.66   4          
 16 Smith, Kemar                 Gordon Greenidge         33.73   2          
 17 Thorne, Javonte              St. Bartholomew          34.00   4          
 18 Bennett, Renalvin            Cuthbert Moore           34.01   3          
 19 Bradshaw, Thierry            A. DaCosta               34.24   1          
 20 Clarke, Matthieu             People's                 34.87   4          
 21 Springer, Tyrique            St. Lucy's Primary       35.14   1          
 22 Maynard, Kymali              Mount Tabor Primary      35.35   2          
 23 Brathwaite, Tishon           Gordon Walters           35.61   1          
 24 Gittens, Khazeem             Cuthbert Moore           36.05   1          
 25 Sargeant, Terrell            St. Martin's M.          36.29   2          
 26 Brathwaite, Kishmar          St. Martin's M.          36.50   1          
 27 Carrington, Jalani           Gordon Greenidge         37.29   3          
 28 Headley, Meshac              St. Lucy's Primary       43.89   2          
=============================================================================
                    Men - Under 11 - Team Rankings - 6 Events Scored         
=============================================================================
    1) All Saint's Primary         58        2) St. Jude's Primary School  47
    3) Hillaby Turners Hall Prima  36        4) Belmont Primary School     27
    5) Blackman and Gollop Primar  22        6) St. Matthew's Primary      18
    7) St.Bartholomew Primary Sch  16        8) St. Lucy's Primary         12
    9) Gordon Greenidge Primary    10       10) A. DaCosta Edwards Primar   8
   11) People's Cathedral School    6       12) Eagle Hall Primary          5
   12) Cuthbert Moore Primary Sch   5       14) Mount Tabor Primary         3