NAPSAC National Stadium - Site License                 25/02/2016 - 10:03 PM
          The Pine Hill 2016 National Primary Schools - 18/02/2016           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                                    U.W.I                                    
 
Event 302  Girls 200 Meter Dash Under 11
==========================================================================   
       ANTON: N 29.64  04/03/2009  Sherise Christmas, St. Lucy's Primary     
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Balantyne, Chrissaria        Cuthbert Moore           31.67   2  10      
  2 Harewood, Alika              St. Jude's               31.81   3   8      
  3 Worrell-Belgrave, Shakar     All Saint's Primary      32.83   1   6      
  4 Griffith, Tyreisha           Hillaby                  32.92   2   5      
  5 Roach, Aisha                 All Saint's Primary      32.98   4   4      
  6 Phillips, Ashlee             Mount Tabor Primary      33.14   2   3      
  7 Herbert, Kayshonna           St. Lucy's Primary       33.23   1   2      
  8 Smith-White, Keanna          Cuthbert Moore           33.55   4   1      
  9 Young, Suriyah               Mount Tabor Primary      33.72   3          
 10 Thorpe, Realiyah             Eagle Hall Primary       34.14   2          
 11 Phillips, Tishawna           St. Bartholomew          34.24   1          
 12 St Hill, Taty-Anna           St. Matthew's            34.30   2          
 13 Hinds, Vinara                St. Martin's M.          34.76   3          
 14 Weekes, Qodesh               Blackman  Gollop         35.01   1          
 15 King, Ciara                  A. DaCosta               35.06   3          
 16 Marshall, Kiara              St. Martin's M.          35.11   4          
 17 Barnett, Jade                St. Bartholomew          35.30   3          
 18 Wilkinson, A-Rhyianna        St. Matthew's            35.67   3          
 19 Watson, Sadonnie             A. DaCosta               35.69   2          
 20 Clarke, Beyonce              Belmont                  35.81   1          
 21 Grazette, Azanna             Eagle Hall Primary       35.94   4          
 22 Thorpe, Chatony              People's                 36.08   1          
 23 Jordan, Oshea                Belmont                  36.38   3          
 24 Applewhaite, Danika          Gordon Walters           36.59   2          
 25 Hunte, Shazarri              Blackman  Gollop         36.85   2          
 26 Alleyne, Janea               St. Jude's               36.96   4          
 27 Crichlow, Rennique           St. Lucy's Primary       37.13   4          
 28 Carter, Alejandra            People's                 37.25   3          
 29 Small, Zakelia               Hillaby                  38.39   1          
 30 Atwell, Shalicia             Gordon Walters           40.28   4          
=============================================================================
                    Women - Under 11 - Team Rankings - 6 Events Scored       
=============================================================================
    1) All Saint's Primary         69        2) Cuthbert Moore Primary Sc  54
    3) Hillaby Turners Hall Prima  39        4) St. Jude's Primary School  33
    5) Mount Tabor Primary         17        5) St. Lucy's Primary         17
    7) A. DaCosta Edwards Primary  13        8) Gordon Greenidge Primary    8
    8) Eagle Hall Primary           8       10) St. Martin's Mangrove Pri   7
   11) Belmont Primary School       4       12) St. Matthew's Primary       3
   13) Blackman and Gollop Primar   1