NAPSAC National Stadium - Site License                 25/02/2016 - 10:03 PM
          The Pine Hill 2016 National Primary Schools - 18/02/2016           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                                    U.W.I                                    
 
Event 301  Boys 100 Meter Dash Under 11
==========================================================================   
       ANTON: N 13.63  26/02/2015  Jeremy Small, TPC                         
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Als, Christian               Blackman  Gollop         14.67   3  10      
  2 Holder, Tyrease              St. Jude's               14.91   1   8      
  3 Denny, Raheem                All Saint's Primary      14.92   2   6      
  4 Gill, Donte                  St. Jude's               15.03   2   5      
  5 Browne, Ranaco               A. DaCosta               15.07   2   4      
  6 Blackman, Koen               People's                 15.11   3   3      
  7 Springer, Kyron              St. Bartholomew          15.30   2   2      
  8 Johnson, Shakeem             Hillaby                  15.39   4   1      
  9 Maynard, Kemani              Hillaby                  15.40   3          
 10 Bradshaw, Thierry            A. DaCosta               15.43   1          
 11 Shepherd, Jamarco            All Saint's Primary      15.49   1          
 12 Parris, Dante                St. Matthew's            15.59   4          
 13 Marshall, Jacobi             Belmont                  15.61   3          
 14 Odle, Ethan                  Blackman  Gollop         15.75   2          
 15 Lavine, Jayden               Eagle Hall Primary       15.77   1          
 16 Watson, Nathaniel            St. Matthew's            15.88   1          
 17 Hunte, Demarko               St. Martin's M.          15.97   4          
 18 Daniel-Spooner, Ajani        Mount Tabor Primary      16.03   4          
 19 Quintyne, Jeremiah           Cuthbert Moore           16.06   1          
 20 Headley, Meshac              St. Lucy's Primary       16.10   2          
 21 Bennett, Renalvin            Cuthbert Moore           16.22   3          
 22 Sargeant, Terrell            St. Martin's M.          16.31   1          
 23 Best, Trey                   St. Bartholomew          16.37   4          
 24 Layne, Davonte               Gordon Walters           16.54   3          
 25 Rogers, Tyler                Gordon Walters           16.63   4          
 26 Griffith, Jamari             Belmont                  16.68   4          
 27 Maynard, Kymali              Mount Tabor Primary      16.78   3          
 28 Nightengale, Tristan         People's                 16.81   2          
 29 Moore, Arik                  Eagle Hall Primary       16.81   2          
 30 Springer, Tyrique            St. Lucy's Primary       17.18   1          
 31 Carrington, Jalani           Gordon Greenidge         17.19   3          
 32 Best, Daniel                 Gordon Greenidge         17.43   4          
=============================================================================
                    Men - Under 11 - Team Rankings - 6 Events Scored         
=============================================================================
    1) All Saint's Primary         58        2) St. Jude's Primary School  47
    3) Hillaby Turners Hall Prima  36        4) Belmont Primary School     27
    5) Blackman and Gollop Primar  22        6) St. Matthew's Primary      18
    7) St.Bartholomew Primary Sch  16        8) St. Lucy's Primary         12
    9) Gordon Greenidge Primary    10       10) A. DaCosta Edwards Primar   8
   11) People's Cathedral School    6       12) Eagle Hall Primary          5
   12) Cuthbert Moore Primary Sch   5       14) Mount Tabor Primary         3