NAPSAC National Stadium - Site License                 25/02/2016 - 10:03 PM
          The Pine Hill 2016 National Primary Schools - 18/02/2016           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                                    U.W.I                                    
 
Event 300  Girls 100 Meter Dash Under 11
==========================================================================   
       ANTON: N 14.21  04/03/2009  Sherise Christmas, St. Lucy's Primary     
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Balantyne, Chrissaria        Cuthbert Moore           15.11   4  10      
  2 Harewood, Alika              St. Jude's               15.12   3   8      
  3 Worrell-Belgrave, Shakar     All Saint's Primary      15.69   2   6      
  4 Carrington, Kiara            A. DaCosta               15.76   3   5      
  5 Phillips, Ashlee             Mount Tabor Primary      15.78   2   4      
  6 Smith-White, Keanna          Cuthbert Moore           15.85   3   3      
  7 Herbert, Kayshonna           St. Lucy's Primary       15.92   4   2      
  8 Griffith, Tyreisha           Hillaby                  15.98   4   1      
  9 St Hill, Taty-Anna           St. Matthew's            15.99   4          
 10 Griffith, Shania             St. Lucy's Primary       16.03   1          
 11 Weekes, Qodesh               Blackman  Gollop         16.08   2          
 12 Hinds, Vinara                St. Martin's M.          16.09   1          
 13 Thorpe, Realiyah             Eagle Hall Primary       16.10   1          
 14 Roach, Aisha                 All Saint's Primary      16.11   4          
 15 Nanton, Aniyah               St. Matthew's            16.13   3          
 16 Grazette, Azanna             Eagle Hall Primary       16.15   4          
 17 Watson, Sadonnie             A. DaCosta               16.18   2          
 18 Phillips, Tishawna           St. Bartholomew          16.21   2          
 19 Kellman, Zacairee            Hillaby                  16.35   1          
 20 Marshall, Kiara              St. Martin's M.          16.42   2          
 21 Jordan, Oshea                Belmont                  16.68   3          
 22 Hunte, Shazarri              Blackman  Gollop         16.78   1          
 23 Carter, Alejandra            People's                 16.85   3          
 24 Alleyne, Janea               St. Jude's               17.18   1          
 25 Thorpe, Chatony              People's                 17.24   1          
 26 Applewhaite, Danika          Gordon Walters           17.51   1          
 27 Sorey, Shaqueena             Belmont                  17.66   2          
 28 Glasgow, Jayda               Gordon Walters           18.53   4          
 29 Young, Suriyah               Mount Tabor Primary      20.72   4          
=============================================================================
                    Women - Under 11 - Team Rankings - 6 Events Scored       
=============================================================================
    1) All Saint's Primary         69        2) Cuthbert Moore Primary Sc  54
    3) Hillaby Turners Hall Prima  39        4) St. Jude's Primary School  33
    5) Mount Tabor Primary         17        5) St. Lucy's Primary         17
    7) A. DaCosta Edwards Primary  13        8) Gordon Greenidge Primary    8
    8) Eagle Hall Primary           8       10) St. Martin's Mangrove Pri   7
   11) Belmont Primary School       4       12) St. Matthew's Primary       3
   13) Blackman and Gollop Primar   1