NAPSAC National Stadium - Site License                 25/02/2016 - 10:03 PM
          The Pine Hill 2016 National Primary Schools - 18/02/2016           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                                    U.W.I                                    
 
Event 204  Girls 100 Meter Dash Under 9
==========================================================================   
       ANTON: N 15.40  26/02/2015  Alika Harewood, St Judes                  
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Nurse, Aniya                 Hillaby                  16.37   1  10      
  2 Small, Jakayla               People's                 16.53   4   8      
  3 Agard, Zyia                  All Saint's Primary      16.68   3   6      
  4 Scott, Donjai                Mount Tabor Primary      16.87   1   5      
  5 Jones-Smith, Jakaria         Belmont                  16.91   2   4      
  6 Ifill, Caira                 All Saint's Primary      16.93   1   3      
  7 Alleyne, Makel               St. Matthew's            17.09   4   2      
  8 Sealy, Renecia               A. DaCosta               17.25   2   1      
  9 Weekes, Teya                 Eagle Hall Primary       17.28   3          
 10 Herbert, Sariyah             St. Lucy's Primary       17.37   3          
 11 Mcclean, Naria               Blackman  Gollop         17.40   3          
 12 Barnett, Jaysha              Mount Tabor Primary      17.49   3          
 13 Browne, Azaria               Cuthbert Moore           17.50   2          
 14 Small, Avielle               Gordon Walters           17.50   4          
 15 Alleyne, Nyalah              Gordon Walters           17.63   3          
 16 Forde, Leandra               St. Matthew's            17.74   3          
 17 Gooding-Edghill, Sarah       People's                 17.87   1          
 18 Clarke, Akayla               St. Bartholomew          18.00   2          
 19 Greenidge, Tanae             St. Martin's M.          18.03   1          
 20 Corbin, Terriann             A. DaCosta               18.05   3          
 21 Arthur, Serenity             Hillaby                  18.05   2          
 22 Forde, Jasonta               St. Lucy's Primary       18.08   2          
 23 Clarke, Makeela              St. Martin's M.          18.32   2          
 24 Rice-Noel, Roneisha          St. Bartholomew          18.42   4          
 25 Marques, Katedra             St. Jude's               18.43   4          
 26 Kirton, Nakayla              St. Jude's               18.44   1          
 27 Callender, Kaylee            Belmont                  18.49   1          
 28 Jones, Khajae                Blackman  Gollop         19.14   4          
 29 Bovell, Leah                 Eagle Hall Primary       19.15   2          
=============================================================================
                    Women - Under 9 - Team Rankings - 6 Events Scored        
=============================================================================
    1) All Saint's Primary         60        2) Hillaby Turners Hall Prim  52
    3) People's Cathedral School   34        4) Mount Tabor Primary        29
    5) Belmont Primary School      20        6) Gordon Walters Primary     18
    7) A. DaCosta Edwards Primary  17        8) St. Matthew's Primary      15
    9) St. Lucy's Primary           8       10) Eagle Hall Primary          7
   10) St. Martin's Mangrove Prim   7       12) Cuthbert Moore Primary Sc   6