NAPSAC-National Meet - Organization License               3/2/2015 - 9:08 AM
           The Pine Hill 2015 National Primary Schools - 2/26/2015           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                              National Stadium                               
 
Event 404  Girls 400 Meter Dash Under 13
==========================================================================   
         Ant: n 1:08.34  3/4/2009    Kayla Worrell, St. Andrew's Primary     
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Rasheed, Shaneeza            All Saints             1:08.60   2  10      
  2 Gill, Shania                 BGP                    1:09.02   4   8      
  3 Saungs, Amaya                SMMP                   1:11.07   1   6      
  4 Worrell, Shadae              GGP                    1:11.86   3   5      
  5 Small, Shani                 BGP                    1:12.48   3   4      
  6 Collymore, Halee             HTHP                   1:12.95   4   3      
  7 Franklyn, Jenna              All Saints             1:12.98   4   2      
  8 Trotman, Talisia             CUMP                   1:13.92   3   1      
  9 Johnson, Chalise             St Judes               1:15.32   2          
 10 Arthur, Kyrah                GGP                    1:15.79   2          
 11 Lynch, Jana                  HTHP                   1:15.86   3          
 12 Layne, Sharika               Mount Tabor Primary    1:17.09   2          
 13 Bentham, Rianna              Eagle hall             1:18.13   1          
 14 Chase, Deasha                Belmont                1:18.40   4          
 15 Armstrong, Faithe            St. Lucy Primary       1:18.59   2          
 16 Farmer, Mia                  CUMP                   1:18.76   2          
 17 Bourne, Amaris               St Judes               1:19.44   1          
 18 Waithe, Indica               ADEP                   1:21.03   3          
 19 Walcott, Shaela              GWP                    1:22.11   1          
 20 Catlyn, Kerisha              St. Bartholomew        1:24.87   1          
 21 Medford, Cyrena              MATT                   1:25.19   2          
 22 Small, Toryn                 GWP                    1:26.70   4          
 23 Beckles, Ebony               Belmont                1:27.49   3          
 24 Patrick, Kalisha             ADEP                   1:28.42   2          
 25 Lowe, Regina                 TPC                    1:29.54   4          
 26 Harewood, Azaria             St. Bartholomew        1:30.04   3          
 27 Grazette, Anya               Eagle hall             1:30.47   4          
 28 Beckles, Zena                St. Lucy Primary       1:32.29   1          
 29 Holder, Ryshanna             MATT                   1:34.24   3          
 30 Small, Tamea                 Mount Tabor Primary    1:46.58   1          
=============================================================================
                    Women - Under 13 - Team Rankings - 6 Events Scored       
=============================================================================
    1) Blackman and Gollop Primar  57        2) Gordon Greenige Primary    52
    3) All Saints                  43        4) Mount Tabor Primary        32
    5) Hillaby Turners Hall        20        6) Cuthbert Moore Primary     11
    7) A.DaCosta Edwards Primary    8        7) Gordon Walters Primary      8
    7) The People's Cathedral Sch   8        7) St. Lucy Primary            8
   11) St. Matthew's Primary        7       12) St Martin's Mangrove Prim   6
   13) Belmont Primary School       5       13) St. Bartholomew Primary S   5
   15) Eagle Hall Primary School    3