NAPSAC-National Meet - Organization License               3/2/2015 - 9:07 AM
           The Pine Hill 2015 National Primary Schools - 2/26/2015           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                              National Stadium                               
 
Event 402  Girls 200 Meter Dash Under 13
==========================================================================   
         Ant: n 27.57  3/4/2009    Tristan Evelyn, Mount Tabor Primary       
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Browne, Eboni                GGP                      28.04   2  10      
  2 Gill, Shania                 BGP                      28.21   1   8      
  3 Rasheed, Shaneeza            All Saints               29.25   4   6      
  4 Hinds, Shaniqua              GGP                      29.48   3   5      
  5 Martindale, Khristel         TPC                      30.15   3   4      
  6 Johnson, Cherish             HTHP                     30.18   2   3      
  7 Trotman, Talisia             CUMP                     30.25   2   2      
  8 Clarke, Victoria             Mount Tabor Primary      30.25   4   1      
  9 Collymore, Halee             HTHP                     30.27   1          
 10 Payne, T'Shanni              BGP                      30.31   2          
 11 Chandler, Destany            MATT                     31.15   1          
 12 Brathwaite, Serena           Mount Tabor Primary      31.32   2          
 13 Husbands, Devisha            St Judes                 31.62   3          
 14 Bentham, Rianna              Eagle hall               32.34   4          
 15 Lewis, Keishana              All Saints               32.44   2          
 16 Conliffe, Lakeisha           SMMP                     32.51   4          
 17 Grannum, Adina               Belmont                  32.77   3          
 18 Farmer, Mia                  CUMP                     33.03   3          
 19 Lashley, Leondre             MATT                     33.31   3          
 20 Browne, Rachel               ADEP                     33.46   3          
 21 Johnson, Chalise             St Judes                 33.85   2          
 22 Patrick, Kalisha             ADEP                     34.34   4          
 23 Kellman, Shonikay            GWP                      34.36   3          
 24 Collymore, Asha              Belmont                  34.56   4          
 25 Alleyne, Allisa              GWP                      34.82   1          
 26 Lowe, Regina                 TPC                      35.02   4          
 27 Grazette, Anya               Eagle hall               35.02   1          
 28 Harewood, Azaria             St. Bartholomew          37.22   4          
 29 Toppin, Shakita              St. Bartholomew          39.43   2          
=============================================================================
                    Women - Under 13 - Team Rankings - 6 Events Scored       
=============================================================================
    1) Blackman and Gollop Primar  57        2) Gordon Greenige Primary    52
    3) All Saints                  43        4) Mount Tabor Primary        32
    5) Hillaby Turners Hall        20        6) Cuthbert Moore Primary     11
    7) A.DaCosta Edwards Primary    8        7) Gordon Walters Primary      8
    7) The People's Cathedral Sch   8        7) St. Lucy Primary            8
   11) St. Matthew's Primary        7       12) St Martin's Mangrove Prim   6
   13) Belmont Primary School       5       13) St. Bartholomew Primary S   5
   15) Eagle Hall Primary School    3