NAPSAC-National Meet - Organization License               3/2/2015 - 9:07 AM
           The Pine Hill 2015 National Primary Schools - 2/26/2015           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                              National Stadium                               
 
Event 308  Girls Cricket Ball Throw Under 11
=======================================================================      
         Ant: n 36.61m  3/4/2010    Shauntae Hinds, Gordon Greenidge         
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Finals                                                                       
  1 Mascoll, Zania               CUMP                    32.45m   10         
      32.45m  29.67m  29.36m                                                 
  2 Boyce, Jakeba                All Saints              31.78m    8         
      31.78m  21.80m  26.96m                                                 
  3 Jordan, Kaleesa              Belmont                 31.42m    6         
      31.42m  20.58m  22.18m                                                 
  4 Trudge, Alana                HTHP                    28.67m    5         
      25.48m  28.67m  27.08m                                                 
  5 Watts, Kezia                 ADEP                    28.56m    4         
      18.00m  28.56m  19.23m                                                 
  6 Maynard, Shaquanna           All Saints              28.53m    3         
      24.98m  22.97m  28.53m                                                 
  7 Luke, Rickisha               GGP                     28.38m    2         
      27.20m  26.96m  28.38m                                                 
  8 Hurdle, Torian               Mount Tabor Primary     27.33m    1         
      24.89m  27.33m  23.46m                                                 
  9 Bowen, Regina                GGP                     27.05m              
      27.05m  25.63m  19.21m                                                 
 10 Reeves, Adrisha              Eagle hall              25.38m              
      20.50m  22.93m  25.38m                                                 
 11 King, Karah                  MATT                    25.25m              
      25.14m  24.30m  25.25m                                                 
 12 Carter, Leanna               GWP                     25.02m              
      25.02m  20.35m  19.43m                                                 
 13 King, Ciarra                 ADEP                    24.14m              
      21.07m  23.13m  24.14m                                                 
 14 Graham, Jenica               St Judes                22.38m              
      FOUL  18.75m  22.38m                                                   
 15 Best, Alesha                 Belmont                 22.07m              
      17.13m  22.07m  15.87m                                                 
 16 Hunte, Charina               SMMP                    21.17m              
      FOUL  20.17m  21.17m                                                   
 17 Roberts, Shakesia            St. Bartholomew         20.89m              
      20.89m  18.30m  18.32m                                                 
 17 John-McQuilkin, Akia         BGP                     20.89m              
      20.89m  18.30m  18.32m                                                 
 19 Miller, McKenzie             St Judes                19.98m              
      17.00m  16.24m  19.98m                                                 
 20 Norville, Kylah              St. Lucy Primary        19.64m              
      18.66m  19.64m  16.02m                                                 
 21 Ifill, Khalisha              Eagle hall              19.48m              
      FOUL  19.48m  16.40m                                                   
 22 Phillips-Cummins, Shaniy     HTHP                    18.82m              
      16.12m  13.64m  18.82m                                                 
 23 Boyce, Tia                   GWP                     18.60m              
      18.60m  15.32m  FOUL                                                   
 24 Boucher, Shakyra             St. Bartholomew         18.38m              
      17.79m  18.38m  15.26m                                                 
 25 Knight, Tanisha              SMMP                    18.29m              
      18.29m  FOUL  16.72m                                                   
 26 Wilkinson, A-Rhyianna        MATT                    18.16m              
      15.90m  18.16m  17.03m                                                 
 27 Shallow, Tiahra              Mount Tabor Primary     16.41m              
      15.84m  15.72m  16.41m                                                 
=============================================================================
                    Women - Under 11 - Team Rankings - 6 Events Scored       
=============================================================================
    1) All Saints                  53        2) Hillaby Turners Hall       48
    3) Gordon Walters Primary      28        4) A.DaCosta Edwards Primary  26
    5) Eagle Hall Primary School   25        6) Belmont Primary School     22
    7) The People's Cathedral Sch  19        8) St. Lucy Primary           17
    9) Cuthbert Moore Primary      16       10) St. Matthew's Primary       8
   11) Gordon Greenige Primary      7       12) Blackman and Gollop Prima   3
   13) Mount Tabor Primary          1