NAPSAC-National Meet - Organization License               3/2/2015 - 9:07 AM
           The Pine Hill 2015 National Primary Schools - 2/26/2015           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                              National Stadium                               
 
Event 307  Boys Long Jump Under 11
=======================================================================      
         Ant: n 4.09m  2/27/2014   Tyrique Bailey-Edwards, Cuth Moore        
    Name                    Year Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Finals                                                                       
  1 Narcisse, Javonni            St. Lucy Primary         3.62m   10         
      3.62m  3.09m  3.34m                                                    
  2 Hinds, Najae                 All Saints               3.55m    8         
      3.55m  2.80m  FOUL                                                     
  3 Worrell, Kydaine             ADEP                     3.52m    6         
      FOUL  FOUL  3.52m                                                      
  4 Boxill, Rashon               CUMP                     3.41m    5         
      3.41m  3.01m  3.32m                                                    
  5 Squires, Ethan               TPC                      3.33m    4         
      3.33m  3.09m  3.08m                                                    
  6 Husbands, Joshua             All Saints               3.29m    3         
      3.22m  3.02m  3.29m                                                    
  7 Eastmond, Antone             Eagle hall               3.17m    2         
      3.17m  3.09m  2.73m                                                    
  8 Best, Daniel                 GGP                      3.16m    1         
      FOUL  2.96m  3.16m                                                     
  9 Mc Collin, Cristian          SMMP                     3.15m              
      3.11m  3.15m  2.97m                                                    
 10 Hope, Joshua                 Eagle hall               3.09m              
      3.09m  2.66m  2.19m                                                    
 11 Coppin, Jealen               CUMP                     3.08m              
      3.08m  FOUL  2.27m                                                     
 12 Grovsnor, Jaleel             Belmont                  3.06m              
      FOUL  3.06m  FOUL                                                      
 13 Agard, Raheem                GGP                      3.05m              
      3.05m  2.77m  2.94m                                                    
 14 Prescod-Wiggins, Eron        St. Lucy Primary         3.04m              
      3.01m  3.04m  2.93m                                                    
 15 Cox, Anthony                 St Judes                 3.03m              
      3.03m  1.68m  2.36m                                                    
 16 Thorne, Javonte              St. Bartholomew          3.02m              
      2.55m  3.02m  FOUL                                                     
 17 Rudder, Resean               ADEP                     2.97m              
      2.97m  2.88m  2.61m                                                    
 18 Moore, Rasheed               TPC                      2.95m              
      2.95m  2.93m  2.92m                                                    
 19 Browne, Nayiib               MATT                     2.93m              
      FOUL  2.93m  2.92m                                                     
 20 Johnson, Shakeem             HTHP                     2.91m              
      2.91m  2.66m  2.56m                                                    
 21 Gill, Donte                  St Judes                 2.85m              
      2.85m  FOUL  2.73m                                                     
 22 Gittens, Ramon               GWP                      2.70m              
      FOUL  FOUL  2.70m                                                      
 23 Callender, Jakel             SMMP                     2.67m              
      2.25m  2.67m  2.00m                                                    
 24 Parris, Dashad               Mount Tabor Primary      2.63m              
      2.63m  2.60m  2.57m                                                    
 25 Pearce, Justin               St. Bartholomew          2.48m              
      2.48m  2.12m  2.35m                                                    
 26 Forde, Mario                 Belmont                  2.46m              
      FOUL  2.10m  2.46m                                                     
 27 Nurse, Akobi                 BGP                      2.32m              
      2.32m  2.23m  2.04m                                                    
 28 Devonish-Belgrave, Ajay      BGP                      1.82m              
      1.73m  1.67m  1.82m                                                    
 -- Carrington, Taquan           GWP                       FOUL              
      FOUL  FOUL  FOUL                                                       
 -- Small, Naseer                Mount Tabor Primary       FOUL              
      FOUL  FOUL  FOUL                                                       
 -- Sandiford-Alleyne, Zaver     HTHP                      FOUL              
      FOUL  FOUL  FOUL                                                       
 -- Spratt-Crichlow, Ramar       MATT                      FOUL              
      FOUL  FOUL  FOUL                                                       
=============================================================================
                    Men - Under 11 - Team Rankings - 6 Events Scored         
=============================================================================
    1) The People's Cathedral Sch  38        2) St Judes Primary School    29
    2) Cuthbert Moore Primary      29        4) Hillaby Turners Hall       23
    4) St. Matthew's Primary       23        6) All Saints                 22
    7) Blackman and Gollop Primar  16        8) St. Bartholomew Primary S  15
    8) St Martin's Mangrove Prima  15       10) A.DaCosta Edwards Primary  14
   11) Gordon Greenige Primary     13       12) Mount Tabor Primary        12
   13) St. Lucy Primary            11       14) Belmont Primary School      8
   15) Eagle Hall Primary School    5