NAPSAC-National Meet - Organization License                           3/2/2015 - 9:07 AM
                 The Pine Hill 2015 National Primary Schools - 2/26/2015                 
                        Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                         
                                    National Stadium                                     
 
Event 301  Boys 100 Meter Dash Under 11
==========================================================================               
         Ant: n 13.85  3/4/2010    Shaquille Ifill, All Saint's Primary                  
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points               
==========================================================================               
Finals                                                                                   
  1 Small, Jeremy                TPC                      13.63n  3  10                  
  2 Holder, Tyrease              St Judes                 14.19   2   8                  
  3 Taitt-Best, Renico           SMMP                     14.40   1   6                  
  4 Walcott, Jeremiah            BGP                      14.52   4   5                  
  5 Small, Naseer                Mount Tabor Primary      14.55   2   4                  
  6 Trotman, Nakobi              CUMP                     14.58   2   3                  
  7 MC Carthy, Tarik             MATT                     14.70   4   2                  
  8 Narcisse, Javonni            St. Lucy Primary         14.80   2   1                  
  9 Ifill, Omarion               HTHP                     14.83   2                      
 10 Grovsnor, Jaleel             Belmont                  14.86   4                      
 11 Bynoe, Adrian                Belmont                  14.88   3                      
 12 Boyce, Ty                    CUMP                     14.88   4                      
 13 Squires, Ethan               TPC                      14.89   4                      
 14 Lowe, Peter                  HTHP                     14.93   1                      
 15 Hope, Kele                   MATT                     14.93   3                      
 16 Odle, Ethan                  BGP                      15.05   1                      
 17 Worrell, Najae               ADEP                     15.07   2                      
 18 Sealy, Benlee                ADEP                     15.08   3                      
 19 Brathwaite, Zico             Eagle hall               15.30   2                      
 20 Prescod-Wiggins, Eron        St. Lucy Primary         15.35   3                      
 21 Howell, Dashawn              All Saints               15.43   4                      
 22 Best, Trey                   St. Bartholomew          15.54   3                      
 23 Cox, Anthony                 St Judes                 15.55   1                      
 24 Lopez, D'Brian               All Saints               15.58   1                      
 25 Gooding, Lamario             GWP                      15.82   4                      
 26 Dottin, Amaru                Eagle hall               15.82   1                      
 27 Daniel-Spooner, Ajani        Mount Tabor Primary      15.85   3                      
 28 Marshall, Joshua             SMMP                     16.16   4                      
 29 Carrington, Taquan           GWP                      16.41   2                      
 -- Pearce, Justin               St. Bartholomew             DQ   1  Called in by meet di
=========================================================================================
                    Men - Under 11 - Team Rankings - 6 Events Scored                     
=========================================================================================
    1) The People's Cathedral Sch  38        2) St Judes Primary School    29            
    2) Cuthbert Moore Primary      29        4) Hillaby Turners Hall       23            
    4) St. Matthew's Primary       23        6) All Saints                 22            
    7) Blackman and Gollop Primar  16        8) St. Bartholomew Primary S  15            
    8) St Martin's Mangrove Prima  15       10) A.DaCosta Edwards Primary  14            
   11) Gordon Greenige Primary     13       12) Mount Tabor Primary        12            
   13) St. Lucy Primary            11       14) Belmont Primary School      8            
   15) Eagle Hall Primary School    5