NAPSAC-National Meet - Organization License               3/2/2015 - 9:07 AM
           The Pine Hill 2015 National Primary Schools - 2/26/2015           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                              National Stadium                               
 
Event 205  Boys 100 Meter Dash Under 9
==========================================================================   
         Ant: n 15.00  3/4/2009    Raheem Taitt-Best, St. Martin's Mangrov   
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 King, Keshaun                HTHP                     15.55   4  10      
  2 Johnson- Rouse, Terrel       St Judes                 15.57   2   8      
  3 Trotman, Ashan               MATT                     15.61   1   6      
  4 Springer, Kyron              St. Bartholomew          15.64   1   5      
  5 Browne, Amari                All Saints               15.72   1   4      
  6 Parris, Dante                MATT                     15.91   2   3      
  7 Quintyne, Jerimiah           CUMP                     16.12   4   2      
  8 Dowrich-Roach, Kaden         All Saints               16.14   3   1      
  9 Doughlin, Demario            ADEP                     16.15   4          
 10 Nurse, Kriston               HTHP                     16.18   3          
 11 Springer, Tyrique            St. Lucy Primary         16.18   4          
 12 Rowe, Tyrese                 SMMP                     16.23   1          
 13 Greenidge- Lewis, Shamar     St Judes                 16.37   1          
 14 Abbey, Deco                  GGP                      16.42   3          
 15 Bovell, Jethan               SMMP                     16.45   2          
 16 Headley, Meshac              St. Lucy Primary         16.56   2          
 17 Gittens, Jayden              BGP                      16.57   2          
 18 Clarke, Matthieu             TPC                      16.83   3          
 19 Harewood, Christopher        CUMP                     16.90   1          
 20 Babb, Micah                  BGP                      17.01   3          
 21 Griffith, Kymanni            Mount Tabor Primary      17.02   2          
 22 Brathwaite, Tishon           GWP                      17.16   1          
 23 Richards, Anthony            Eagle hall               17.21   3          
 24 Hinkson, Ishmeal             Belmont                  17.22   1          
 25 Spooner, Christian           St. Bartholomew          17.49   2          
 26 Babb, Zavier                 GWP                      17.53   2          
 27 Lewis, Brandon               TPC                      17.81   4          
 28 Worrell, Maciah              ADEP                     18.06   3          
 29 Williams, Sharif             Belmont                  18.18   4          
 30 Alcide-Scott, Lebron         Mount Tabor Primary      18.31   3          
 31 Phillips, Zachari            Eagle hall               19.22   4          
=============================================================================
                     Men - Under 9 - Team Rankings - 6 Events Scored         
=============================================================================
    1) Hillaby Turners Hall        54        2) All Saints                 44
    3) St. Matthew's Primary       39        4) St Judes Primary School    31
    5) Cuthbert Moore Primary      18        6) St. Bartholomew Primary S  13
    6) Blackman and Gollop Primar  13        8) Gordon Greenige Primary    12
    8) St Martin's Mangrove Prima  12       10) Belmont Primary School     11
   11) St. Lucy Primary            10       12) Eagle Hall Primary School   7
   13) Gordon Walters Primary       4       13) A.DaCosta Edwards Primary   4
   15) Mount Tabor Primary          1