NAPSAC-National Meet - Organization License               3/2/2015 - 9:07 AM
           The Pine Hill 2015 National Primary Schools - 2/26/2015           
                  Athletic Championships ANTON NORRIS Zone                   
                              National Stadium                               
 
Event 203  Boys 150 Meter Dash Under 9
==========================================================================   
         Ant: n 22.85  3/3/2011    Kobe Waithe, St. Matthew's Primary        
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Parris, Dante                MATT                     23.06   2  10      
  2 King, Keshaun                HTHP                     23.07   3   8      
  3 Dowrich-Roach, Kaden         All Saints               23.50   1   6      
  4 Trotman, Ashan               MATT                     23.80   1   5      
  5 Doughlin, Demario            ADEP                     23.91   1   4      
  6 Bovell, Jethan               SMMP                     23.94   4   3      
  7 Springer, Kyron              St. Bartholomew          24.07   3   2      
  8 Alleyne, Jadon               St Judes                 24.18   3   1      
  9 Browne, Amari                All Saints               24.44   4          
 10 Springer, Tyrique            St. Lucy Primary         24.77   3          
 11 Clarke, Matthieu             TPC                      24.85   1          
 12 Greenidge- Lewis, Shamar     St Judes                 25.05   2          
 13 Holder, Journeys             Belmont                  25.09   3          
 14 Ifill, Davonte               ADEP                     25.12   2          
 15 Nurse, Kriston               HTHP                     25.12   4          
 16 Spooner, Christian           St. Bartholomew          25.30   1          
 17 Brathwaite, Tishon           GWP                      25.33   1          
 18 Richards, Anthony            Eagle hall               25.38   4          
 19 Rowe, Tyrese                 SMMP                     25.44   1          
 20 Babb, Micah                  BGP                      25.68   4          
 21 Forde, Jaiden                Mount Tabor Primary      25.78   2          
 22 Headley, Meshac              St. Lucy Primary         25.86   4          
 23 Best, Zackary                BGP                      25.92   2          
 24 Watson, Julani               Belmont                  25.95   4          
 25 Griffith, Kymanni            Mount Tabor Primary      25.96   3          
 26 Mayers, Abraham              CUMP                     26.46   4          
 27 Babb, Zavier                 GWP                      26.74   3          
 28 Lewis, Brandon               TPC                      26.87   3          
 29 Holder, Remiel               CUMP                     27.19   2          
 30 Phillips, Zachari            Eagle hall               28.23   2          
=============================================================================
                     Men - Under 9 - Team Rankings - 6 Events Scored         
=============================================================================
    1) Hillaby Turners Hall        54        2) All Saints                 44
    3) St. Matthew's Primary       39        4) St Judes Primary School    31
    5) Cuthbert Moore Primary      18        6) St. Bartholomew Primary S  13
    6) Blackman and Gollop Primar  13        8) Gordon Greenige Primary    12
    8) St Martin's Mangrove Prima  12       10) Belmont Primary School     11
   11) St. Lucy Primary            10       12) Eagle Hall Primary School   7
   13) Gordon Walters Primary       4       13) A.DaCosta Edwards Primary   4
   15) Mount Tabor Primary          1